fbpx

O mnie

Nazywam się Katarzyna Kidaj. Moje życie dziś jest wizją małego dziecka, które samotnie toczyło walkę o swoje marzenia i miało odwagę sięgnąć po nie, aby żyć w zgodzie ze sobą. Podejmowałam odWażne decyzje, by dziś móc cieszyć się życiem na moich warunkach z najbliższymi. Mam dwoje wspaniałych dzieci Zosię i Jakuba oraz cudownego męża.
Arystoteles pisał „poznanie samego siebie to zalążek wszelkiej wiedzy”. Od tego zaczęła się moja odWażna przygoda i do tego Cię gorąco zapraszam. Poszerzając swoją znajomość siebie, odkrywając to, co zakryte – to kierunek Twojej zmiany, która zaprocentuje, dając Ci poczucie sprawczości, spełnienia, spokoju i zrozumienia siebie. Po to, by jakość Twojego życia poszerzała się oraz żebyś znalazła w sobie naturalną siłę do bycia:

Moje talenty TOP 5 wg Gallupa

Wizjoner

Jestem zainspirowana przyszłością i tym, co mogłoby być. Swoją wizją inspiruję innych. Niczym na filmie, widzę w detalach wszystko to, co może przynieść dzień jutrzejszy, ten pełen szczegółów obraz każe mi iść naprzód, ku przyszłości.

Siła tego talentu:

Strateg

Mam lekkość do tworzenia alternatywnych sposobów postępowania i przebiegu wydarzeń. Napotykając jakiekolwiek sytuację, potrafię szybko dostrzec w nich istotne kwestie. Cecha ta daje mi orientację pośród bezładu i pozwala odnajdywać właściwą drogę.

Siła tego talentu:

  • Potrafię szybko określić alternatywne ścieżki i zdecydować, która aktualnie będzie najlepsza oraz najbardziej efektywna.

Rozwijanie innych

Potrafię rozpoznać i rozwinąć potencjał w innych. Umiem dostrzegać  wyjątkowość i zauważać oznaki każdej małej poprawy. Czerpię dzięki temu ogromną satysfakcję  postępu klientów. Z mojego punktu widzenia, uważam, że każdy człowiek stale się rozwija i ma w sobie mnóstwo możliwości. I to właśnie  fascynuje mnie w innych.

Siła tego talentu:

  • Rozpoznaję i pielęgnuję potencjał w innych.
  • Z mojego punktu widzenia nikt nie jest w pełni ukształtowany.

Optymista

Mam w sobie ogromny entuzjazm, który jest zaraźliwy. Jestem pełna nadziei i pozytywnych myśli oraz potrafię sprawić, że inni także zafascynują się tym, co mają zrobić. W moim otoczeniu OPTYMISTY, świat wygląda lepiej, ponieważ mój entuzjazm jest zaraźliwy.

Siła tego talentu:

  • Zarażam energią i entuzjazmem.
  • Patrzę na świat przez różowe okulary.

Empatia

Ten talent pozwala mi wczuwać się w emocje innych. Ta instynktowna zdolność do rozumienia innych ma ogromną silę. Ten talent pozwala mi na przewidzenie czyichś potrzeb. Pozwala mi również wyczuwać i rozumieć emocje ludzi w pełnej akceptacji. 

Siła tego talentu:

  • Mam wrodzoną umiejętność do rozumienia emocji ludzi, co zapewnia im komfort i stabilność.

„Wzięcie odpowiedzialności za własną opowieść i pokochanie siebie w tym procesie to najodważniejsza rzecz, jaką możemy zrobić” – Brene Brown

Moje CV

Jestem absolwentką studiów nauczycielskich AWF w Białej Podlaskiej, absolwentką także Pedagogiki i Doradztwa Zawodowego, Szkoły Trenerów „Metrum” Warsztatów i Doradztwa Psychologicznego. Ukończyłam studia podyplomowe z Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jestem certyfikowanym trenerem analizy EXTENDED DISC.

Pracując jako coach działam w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF). Jestem mentorem, trenerem umiejętności interpersonalnych, doradcą zawodowym oraz konsultantem kariery.

Realizowałam liczne projekty rozwojowe, łącznie posiadam ponad 550 h doświadczenia szkoleniowo-doradczego w ramach współpracy m.in. z: Lechaa Consulting Sp. z o.o. w Lublinie, Polska Fundacja Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”, Lublin, Navigator International Sp. z o. o., Lublin Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw, Lublin Międzynarodowe Centrum Doskonalenia Kadr, Lublin Centrum Szkoleń „Skrzydła” Grażyna Skrzydłowka, Zamość. 

Pracowałam dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce na stanowisku kierowniczym.  Wówczas moim głównym zadaniem było wdrożenie i zarządzanie projektem profilaktycznym,  wspierającym dzieci i ich rodziny zagrożone rozdzieleniem.   

Ponadto, od ponad 14 lat jestem przedsiębiorcą.  Związana byłam m.in z branżą dietetyczną, zdrowotną, beauty i fitness, gdzie stworzyłam silną markę firmy na rynku lokalnym.  

Zintegrowałam dużą społeczność kobiet, która wzajemnie się wspiera i motywuje do pozytywnych zmian. Głównie poprzez organizowanie licznych projektów lokalnych, mających na celu rozwój osobisty kobiet, integrację, czy networking , tj. Biłgorajskie Kino na Obcasie. Realizując te wydarzenia mogłam połączyć swoją pasję z najważniejszą misją w życiu, jaką jest rozwijanie ludzi i pielęgnowanie ich potencjału. 

Dyplomy i certyfikaty