fbpx

Indywidualne sesje coachingowe i mentorskie

Jeżeli:

    Jesteś w doskonałym miejscu! Towarzyszenie w rozwoju innych jest moją misją życiową. Widzę potencjał w każdym człowieku. Z mojego punktu widzenia nikt nie jest w pełni ukształtowany. Nikt nie jest skończonym, kompletnym dziełem. Przeciwnie – każdy człowiek stale się rozwija i ma w sobie mnóstwo możliwości. I Ty także!

    Podczas sesji coachingowo – mentoringowych pomagam w odkrywaniu tego, co zakryte. Wszystko po to, aby jakość Twojego życia podniosła się.

    Co zyskujesz?

    Czym jest coaching?

    Coaching polega na wytyczaniu indywidualnej ścieżki rozwoju, pomaga wyznaczać cele oraz rozwijać te cechy, które pomogą w ich osiągnięciu. Definicja coachingu wg Międzynarodowej Federacji Coachów – ICF (www.coachfederation.org) brzmi: Coaching jest interaktywnym procesem, który pomaga pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Coachowie pracują z klientami nad zagadnieniami związanymi z biznesem, rozwojem kariery, finansami, zdrowiem i relacjami interpersonalnymi. Dzięki coachingowi klienci ustalają konkretniejsze cele, optymalizują swoje działania, podejmują trafniejsze decyzje i pełniej korzystają ze swoich naturalnych umiejętności.